Roadshow 2016

Máte radi jeseň vo všetkých farebných odtieňoch od červenej až po zelenú? Radi sa kocháte pohľadom na vinice, a milujete sladkú vôňu zrejúceho hrozna? Ak  ešte k tomu aj radi beháte, pozývame vás na podujatie, počas ktorého si vychutnáte všetky tri obľúbené činnosti.
Čítaj ďalej


Zelená je dobrá

Union Zdravotná poisťovňa  od  roku 2011 v priebehu mesiacov jún až september organizuje pre verejnosť voľne prístupné aktivity v  mestách na Slovensku pod názvom Roadshow a s podtitulom Zelená je dobrá, kde si občania môžu bezplatne dať vyšetriť krvný tlak, zmerať telesný tuk, kostrové svalstvo, kondíciu srdcovo – cievneho systému, alebo stav a funkčnosť pľúc. Súčasťou Roadshow bývajú sprievodné súťažno-športové aktivity pre deti a dospelých.

Roadshow 2015

Tento rok sme sa v rámci Roadshow zamerali prevažne na verejné bežecké súťaže v rôznych regiónoch Slovenska. Bežeckých akcií sa zúčastňujeme formou stánku s bezplatnými meraniami a odborným poradenstvom od zdravotníckeho personálu. Tešíme sa na stretnutie v našom stánku.

Beh nočnou Šalou
Termín konania: 19.9.2015 18:00-21:00
Miesto konania: mestský okruh vedúci cez mestskú časť Veča s pevným povrchom
Trasa: 7,3 km

Preteky sa konajú bez vylúčenia cestnej premávky s doprovodným vozidlom a vytvorením organizačno-riadiacich bodov na križovatkách náležite poučenými osobami.

Beh Pezinkom
Termín konania: 5.9.2015
Miesto konania: Zámocký park, Pezinok
Trasa:
 9 Km

Podujatie začína štartom v Zámockom parku Pezinok, beh pokračuje mestom až k vinohradom, ktorých jedinečná atmosféra spolu s vôňou zrejúceho hrozna bežcom vytvoria nezabudnuteľný zážitok.

Tatrarunnig Tour 2015
Termín konania: 19.-21.6.2015
Miesto konania: Štrbské Pleso, Vysoké Tatry

Organizátor: Sport Club 1896 Štrbské Pleso o.z. v spolupráci s OOCR Vysoké Tatry

Foto: